Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-image--trend-timber-camp-1_0.jpg

Timber Camp – zážitek z přírody

Design Timber Camp je výsledkem umělecké kombinace tradice a moderny, ale také materiálů. Stejně jako ve skutečné továrně se doplňky a dekorace dělí do tří hlavních kategorií: dřevo, kůže a beton.

Design
gerflor-image-timber-camp-trends-1

Teplé a neutrální barvy se obecně upřednostňují v domech v industriálním stylu, které jsou obvykle velké a otevřené.
 Tyto odstíny pomáhají vnést vizuální teplo do prostor, které by mohly být přesycené chladem kovových trubek a rozvodů. Šedé barvy vypadají opravdu dobře. K designu Timber Camp se skvěle hodí dřevo a beton.

Další informace o našich dalších trendech v designu

Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.