Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
cr_40_-_5_welding_rods_-_product_thumbnail.jpg

Svařovací šňůry: objevte tu správnou pro vaši podlahu

Naše svařovací šňůry dokonale ladí s našimi podlahami. Níže najděte vyhledávač, který vám pomůže najít dokonalou shodu šňůry s podlahou.

Objevte dokonalou shodu svařovací šňůry s podlahou:

Znáte svou podlahu?

Zvolte výrobek, poté barvu a kliknutím na tlačítko "Potvrdit" zjistíte, jaká svařovací lišta je přizpůsobena vaší podlaze.

a

Znáte označení svařovací šňůry?

Zadejte barvu svařovací šňůry a kliknutím na tlačítko "Potvrdit" zjistěte, které podlahy dokonale odpovídají vybrané barvě.

2 typy svařování Gerflor

Gerflor přináší 2 typy svařování: svařování za tepla a svařování za studena.

Co je to svařování za tepla?

Svařovací šňůra se umístí mezi dvě krytiny a zahřeje se. Stoupající teplota taví šňůru, která pevně splyne s podlahovou krytinou.

Svařování za tepla se používá u všech typů podlah z PVC pro soklové lišty, sportovní podlahy a parkety. Díky své hlavní zvláštnosti pokládky zajišťuje dokonalou těsnost a je nezbytná pro prostory se zvýšenou vlhkostí, v kuchyních, u sportovních podlah apod.

 

Co je to svařování za studena?

Spočívá ve vložení speciálního produktu mezi dvě krytiny, které jsou lehce pootevřené.

Svařování za studena lze použít na jakýkoliv typ vinylové podlahy v rolích s výjimkou homogenních. Rychle se realizuje a úspora času může dosáhnout 50 % ve srovnání s tradičním svařováním za tepla.

Svařování za studena, které je na bázi vody, je ekologické a zbavuje všech problémů souvisejících se skladováním svařovacích šňůr. Navíc nevyžaduje speciální materiály, stačí pouze jednoduchá dvousložková tuba.

rs16086_accessories-scr_1.jpg

Svařovací šňůry Gerflor

Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.