Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-image-blue-trend

Modrá – barva vyrovnanosti

Modrá barva je stejně tak potěšující jako konejšivá: nadčasová škála odstínů, ze kterých lze vybírat na základě naší nálady a představivosti.
Modrá je Egypťany považována za barvu bohů a představuje čistotu a eleganci.
Její různé odstíny jsou neuvěřitelně jemné a dokáží zcela změnit pocit z prostředí v závislosti na světle.

Design
gerflor-trends-blue-image-1

Modrá má mnoho odstínů a zpříjemňuje moderní interiéry.
Jako připomínka známých střech domů na ostrově Santorini se tento odstín skvěle hodí například k zářivě bílé barvě. Modrá, obohacená o nádech okrové nebo hořčicové barvy, získává v interiérovém designu úžasný rozměr.

gerflor-trends-blue-image-2

Další informace o našich dalších trendech v designu

Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.