Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-healthcare

Zdravotnictví: Podlahové krytiny Gerflor pro zdravotnická zařízení

Již více než 70 let dodává společnost Gerflor podlahové krytiny pro zdravotnická zařízení. Součástí dodávek je také příslušenství v podobě ochran stěn, zábradlí, rohů, chráničů dveří atd. 

Čím je náš sortiment tak výjimečný? Produktové řady jsou dokonale přizpůsobené požadavkům zákazníků. Usnadnit pohyb, údržbu a zároveň zlepšit pohodu a bezpečnost pacientů.

Zjednodušení každodenního života pracovníků ve zdravotnictví

Jsme si vědomi toho, jaké potřeby a omezení zdravotníci mají, a proto jim můžeme nabídnout produkty, které jsou vhodné pro řešení jejich výzev:

  • Snadný pohyb: snadná přeprava chodítek, vozíků a lůžek
  • Hygienické a snadno udržovatelné: podlaha a ochrany stěn odolné proti skvrnám a snadno udržovatelné, dokonale vodotěsné mezi povrchy a s vynikajícími antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi 
  • Údržba prostor: snadná renovace díky pokládce podlahových krytin v rušném prostředí bez přerušení provozu
  • Odolnost v průběhu času: trvanlivá podlaha, která je odolná vůči provozu a velkému zatížení
gerflor-segment-healthcare-bloc-1.jpg

Spojení bezpečnosti a pohody

Naše odborné znalosti v oblasti zdravotnictví nám také umožňují nalézt produkty pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí všech pacientů:

  • Akustická pohoda: podlaha, která v místnosti snižuje hluk šířící se vzduchem, nárazový zvuk o patro výše a nárazový zvuk na stejném patře 
  • Stylové prostory: široká škála vzorů a barev stěnových a podlahových krytin, kolekce přizpůsobené lidem s nemocemi nebo demencí, možnost vytvořit nebo přizpůsobit si podlahovou krytinu díky službě návrhu na zakázku
  • Bezpečnost: inteligentní podlahy, které předvídají rizika, protiskluzové podlahy, zábradlí vhodná pro všechny konfigurace, naváděcí stezky, hmatatelné proužky
gerflor-segment-healthcare-bloc-2

Přečtěte si více o našich dalších odborných znalostech v oblasti zdravotnictví

Chcete se dozvědět více o našich zdravotnických produktech?

Stáhněte si naši brožuru

Stáhnout
gerflor-guide-healthcare-solutions-vignette.jpg
Gerflor is committed to the environment
we care / we act

Gerflor teams have always put customers and the environment at the center of their concerns.
Our floor coverings, wall solutions and finishing elements are designed to last as long as possible, to make life easier for users, and to preserve their health. They are also environmentally friendly, both in the way they are designed and in the options available at the end of their lives.

Discover our commitments
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.