Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-healthcare

Zdravotnictví: Podlahové krytiny Gerflor pro zdravotnická zařízení

Již více než 70 let dodává společnost Gerflor podlahové krytiny pro zdravotnická zařízení. Součástí dodávek je také příslušenství v podobě ochran stěn, zábradlí, rohů, chráničů dveří atd. 

Čím je náš sortiment tak výjimečný? Produktové řady jsou dokonale přizpůsobené požadavkům zákazníků. Usnadnit pohyb, údržbu a zároveň zlepšit pohodu a bezpečnost pacientů.

Zjednodušení každodenního života pracovníků ve zdravotnictví

Jsme si vědomi toho, jaké potřeby a omezení zdravotníci mají, a proto jim můžeme nabídnout produkty, které jsou vhodné pro řešení jejich výzev:

  • Snadný pohyb: snadná přeprava chodítek, vozíků a lůžek
  • Hygienické a snadno udržovatelné: podlaha a ochrany stěn odolné proti skvrnám a snadno udržovatelné, dokonale vodotěsné mezi povrchy a s vynikajícími antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi 
  • Údržba prostor: snadná renovace díky pokládce podlahových krytin v rušném prostředí bez přerušení provozu
  • Odolnost v průběhu času: trvanlivá podlaha, která je odolná vůči provozu a velkému zatížení
gerflor-segment-healthcare-bloc-1.jpg

Spojení bezpečnosti a pohody

Naše odborné znalosti v oblasti zdravotnictví nám také umožňují nalézt produkty pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí všech pacientů:

  • Akustická pohoda: podlaha, která v místnosti snižuje hluk šířící se vzduchem, nárazový zvuk o patro výše a nárazový zvuk na stejném patře 
  • Stylové prostory: široká škála vzorů a barev stěnových a podlahových krytin, kolekce přizpůsobené lidem s nemocemi nebo demencí, možnost vytvořit nebo přizpůsobit si podlahovou krytinu díky službě návrhu na zakázku
  • Bezpečnost: inteligentní podlahy, které předvídají rizika, protiskluzové podlahy, zábradlí vhodná pro všechny konfigurace, naváděcí stezky, hmatatelné proužky
gerflor-segment-healthcare-bloc-2

Přečtěte si více o našich dalších odborných znalostech v oblasti zdravotnictví

Chcete se dozvědět více o našich zdravotnických produktech?

Stáhněte si naši brožuru

Stáhnout
gerflor-guide-healthcare-solutions-vignette.jpg
Gerflor a životní prostředí
we care / we act

Týmy společnosti Gerflor vždy staví do centra svých zájmů zákazníky a životní prostředí.
Naše podlahové krytiny, nástěnné produkty a dokončovací prvky jsou navrženy tak, aby vydržely co nejdéle, usnadňovaly život uživatelům a chránily jejich zdraví. Jejich design a životnost také respektují naši planetu.

Naše závazky životnímu prostředí
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.