Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-slider-landing-page-tlay-imp-eco-conception.jpg

Taralay Impression: originální a exklusivní řada

Čerstvě redesignovaná kolekce Taralay Impression nabízí více možností. Dřevodekory, minerální dekory, textílie a grafické dekory se dají kombinovat i s řešením pro schodiště a stěny.

Product

Dekorově bohatá kolekce se spoustou možností

96 dekorů, a ještě více s MyTaralay
100% koordinace a sladění

Udělejte něco navíc, abyste si usnadnili Vaši práci. Pracujeme na tom, abychom Vám nabídli doplňkové produkty, které dokonale ladí s vybranými podlahami (další návrhy podlah, řešení stěn a doplňky). Vytvářejte nové prostředí bez omezení!

 

Objevte naše světy a procházejte atmosférami

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit novou paletu dekorů s nejnovějšími přírůstky: Biophilia, Black & White a designový koncept Happy. Biophilia čerpá inspiraci z přírody a znovu ji objevuje jemným grafickým způsobem, přináší do vašich prostor pocit měkkosti, světla a přirozenosti. Koncept Happy je navržen speciálně pro segment vzdělávání a nabízí výrazné a vzdělávací návrhy. A konečně, naše černobílé dekory vám umožní vytvořit silnou estetickou identitu pro vaše projekty.

envol-forest-uni-dark-green-ambiance.jpg

Envol Forest - 1099

35479.jpg

Habana 3D Blossom - 1100

gerflor-slider-pure.jpg

Pure Wool Grey - 1072

gerflor-slider-cemento.jpg

Cemento Napoli - 1024

gerflor-slider-nest.jpg

Nest Blue - 1051

35492.jpg

Happy Number Grey - 1103

35474.jpg

Happy Form - 1101

gerflor-slider-fusion.jpg

Fusion Wood Nature - 1104

gerflor-jungle-slider.jpg

Jungle Green - 1039

gerflor-slider-kube.jpg

Flipkube Indigo - 1042

gerflor-slider-finess.jpg

Finesse Poudre - 1066

gerflor-slider-lobby-nature.jpg

Nature Oak Clear - 1055

gerflor-slider-rivau.jpg

Rivau Nature - 1110

34540.jpg

Terrazzo Brescia - 1059

gerflor-slider-chess.jpg

Chess B&W - 1041

gerflor-slider-charme.jpg

Charme Kraft - 1093

gerflor-slider-gentleman.jpg

Gentleman Denim - 1068

gerflor-slider-nido.jpg

Nido Teal - 1037

THE WOODS

OBOHACENÍ PERSPEKTIV

Naše nová řada interpretací, ať už strukturálních, texturovaných nebo obalových, si klade za cíl vytvořit spojení mezi lidmi a jejich prostory. Tyto inovativní designy vytvářejí bezproblémové spojení mezi ženami, muži a jejich prostředím a poskytují jedinečný a poutavý zážitek.

gerflor-moodboard-wood-tlay-imp-2023_1.jpg
EFEKT TEXTIL

The warmth and comfort of a woven support in natural fibers with round colors, combine perfectly in public spaces to create soft and subtly vintage atmospheres.

Teplo a komfort tkaniny s pomocí přírodního vlákna a barev je perfektní kombinací pro veřejné prostory, kde vytvoří klidnou a vintage atmosféru.

gerflor-moodboard-textile-tlay-imp-2023_0.jpg
MINERÁLNÍ ATMOSFÉRA

Jsou elegantní a hodnotně retro: harmonie mezi neutrálními a barevnými tóny, mramoru a polychromovaných nuancí... Plurální a zářivá mineralita.

gerflor-moodboard-mineral-tlay-imp-2023_0.jpg
INSPIRACE PŘÍRODOU

Je to zvláštní záměr, který staví přírodu do středu našich inspirací: lehkost listů zvednutých větrem, bujnost tropických pralesů nebo těsná síť včelích hnízd, činí z našich nových dekorů novou interpretaci ódy na Matku přírodu.

gerflor-moodboard-graphic-tlay-imp-2023_3.jpg

100% koordinace

Nabízíme rozšířenou řadu možných kombinací, které pomáhají Vašim projektům, od podlah přes stěny až po schodiště. S velkým množstvím možností můžete vytvořit unikátní a personalizované designy, které padnou Vašim potřebám.

Kontaktujte nás
35480.jpg
Nové designy s MyTaralay Impression
Žádné limity díky digitálnímu tisku!

If you're looking to set your company apart and strengthen your brand awareness, why not start by customizing the design of your choice, with a unique color palett? At Gerflor, we offer a range of specific colors, beyond what's available in our standard catalog, and we can even match your preferred colors from RAL, Pantone, NCS, or other sources. Let us help you make a statement with your project and create a distinct visual identity for your brand.

Pokud chcete Vaši společnost odlišit a posílit povědomí o značce, proč nezačít přizpůsobením dekorů dle vašich přání a nápadů? V Gerflor nabízíme řadu speciálních barev, které jsou mimo naši kolekci, a můžeme u nich změnit barvu dle Vašeho výběru. Díky naší pomoci můžete vytvořit a zvýraznit identitu vaší značky.

Více informací
gerflor-my-tlay-impression.jpg

Kolekce Taralay Impression je také...

Více informací o Taralay Impression HOP

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.