Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-slider-landing-page-tlay-imp-pensee-pour-vous.jpg

Taralay Impression: kolekce přímo pro Vás!

Řešení Gerflor, usnadňuje Váš život

V Gerflor jsme zavázaní Vám poskytnout podporu, která není pouze v nabízení produktu. Snažíme se pomoci snížit zátěž, pomůžeme Vám při výběru podlah a společně vybereme ten nejlepší způsob instalace pro Váš projekt.
Celý ecosystém našeho servisu byl navržen přímo pro Vás.

 

Product

Kolekce přímo pro Vás!

Víme, že každý projekt má své unikátní výzvy a požadavky. Díky tomu chceme ušetřit Vaši práci jak jen to bude možné. Naše řada heterogenních podlah Taralay Impression je navržena pro více možností aplikace, které splňují požadavky životního prostředí. Nabízíme variabilní verze produktu, včetně akusticky komfortních podlah až po kompaktní verze, které jsou vhodné do zatěžovaných prostor jako jsou například vstupní haly. Naším cílem je nabídnout variabiní a vhodné řešení, která se shodují s Vašimi požadavky.

rs77760_tl_impression_ehpad_pure_wool_beige-ambiance-lpr_0.jpg

For health care facilities

gerflor-slider-pure.jpg

For schools

Jedna kolekce, 4 řešení

Jsme potěšeni Vám představit naši novou kolekci zátěžových heterogenních podlah Taralay Impression, která nabízí více možností výběru. Tato kolekce je dostupná ve verzi celoplošného lepení a také pro volnou pokládku (HOP), která je také dostupná v kompaktní i akustické variantě. Můžete si tedy vybrat tu variantu, která Vám sedne nejvíc. Stačí si vybrat dekor, typ pokládky která je vhodná pro Váš projekt a zbytek nechce na nás.

Taralay Impression nebo Taralay Impression HOP?

Kompaktní verze


Snadné rolování & odolnost proti protrhnutí:

Můžete si vybrat z variant pro celoplošné lepení Taralay Impression Compact nebo tu s volnou pokládkou bez nutnosti lepení Taralay Impression HOP Compact.

gerflor-tlay-compact-hall-daccueil.jpg
Taralay Impression nebo Taralay Impression HOP?

Akustická varianta


Vysoká akustická izolace:

Taralay Impression Acoustic pro celoplošné lepení a Taralay Impression HOP Acoustic pro volnou pokládku.

gerflor-tlay-acoustic-chambre_1.jpg

Taralay Impression, navrženo pro usnadnění života

We have developed our new products with two major objectives in mind. Firstly, we wanted to make floor maintenance easier, while minimizing the use of water and cleaning products. Secondly, we aimed to reduce the strain on users who need to move heavy rolling loads across our floors, ensuring that our products are not only durable but also user-friendly.

Vyvinuli jsme náš nový produkt díky dvoum hlavním myšlenkám. Nejdříve jsme chtěli usnadnit údržbu podlahy, díky které se sníží spotřeba vody a čistících prostředků. Dále jsme se zaměřili na uživatele, kteří potřebují převážet těžké náklady po podlaze. Podlaha je tedy nejen odolná, ale i uživatelsky vhodná.

PROTECSOL®2, snadná údržba


Naše technologická inovace Protecsol²® byla navržena tak, aby splňovala nároky na hygienu jednotlivých prostor. Jde o unikátní povrchovou úpravu, která je tvrzena UV zářením a s několika výhodami.

Snižije čas a náklady na údržbu
Nižší spotřeba vody a čistících prostředků
Odolná proti chemikáliím


Díky efektu odpudivosti vody zabraňuje protečení skrz podlahu.

(Betadine floor test)

gerflor-protecsol-betadine.jpg

Víme, že výběr podlahy má významný dopad na pohodu uživatelů a/nebo zaměstnanců provozovny. To je důvod, proč nabízíme různé možnosti podlah, všechny vyvinuty tak, aby splňovaly vaše požadavky, bez kompromisů v oblasti estetiky.

gerflor-tlay-impression-charges-lourdes.jpg

Řešení Gerflor dobře doprovází stárnutí

Jak společnost stárne, podpora zdravého stárnutí se stala naléhavým problémem. V této souvislosti se stále více zaměřuje na podporu jedinců s demencí, přičemž kolem tohoto tématu se soustředí mnoho úvah a diskusí.

Klíč k výběru vhodné podlahy

Co je to demence?

Demence je syndrom, který se může projevit různými neurologickými onemocněními, přičemž Alzheimerova choroba je jednou z nejznámějších. Je charakterizována postupnou degenerací specifických neuronů, což vede k potížím s pamětí, kognitivními funkcemi, chováním a prováděním každodenních úkolů.

Gerflor je součástí tohoto přístupu k podpoře stárnutí tím, že vyvíjí dekory a barvy přizpůsobené těmto nemocem

Kontrastní barvy

Elementy jednotlivých místností (podlahy, stěny, doplňky) musí mít kontrastní barvy k vylepšení prostorového vnímání v různých oblastech Je to také důležité kvůli indeu odrazu světla (LRV*) jednotlivých elementů.

gerflor-tlay-imp-pure-wool-grey.jpg
"Jemné" a jednoduché dekory

Měli byste se vyhnout vzorům, které jsou příliš silné nebo příliš neklidné, stejně jako černé, které by mohly vést k blokování reakcí kvůli vizuálním bariérám. Je proto vhodné preferovat vybledlé vzory.

Spousta dekorů a barev Gerflor jsou dostupné v jednoduchých vzorech, které se všude hodí.

jpg
Matné podlahy

Kromě realističtějšího vzhledu je matná podlaha vnímána jako bezpečnější. Lesklé podlahy se skutečně mohou jevit jako mokré, takže lidé s demencí jsou váhaví, a tím se zvyšuje riziko pádu.

Nejnovější generace povrchových úprav vyvinutých společností Gerflor (zejména Protecsol® 2, EvercareTM) umožňuje dodat výrobkům matný vzhled.

gerflor-tlay-imp-sols-mats.jpg
Akustický komfort

Je nezbytné vybrat akustické podlahy, které snižují okolní hluk a díky tomu vytváří klidné prostředí.

Spousta kolekcí Gerflor nabízí variantu s akustickou izolací. Například, Taralay Impression izoluje hluk o 19 dB (akustická varianta) a 8 dB (kompaktní varianta).

gerflor-tlay-imp-confort-acoustique.jpg

Taralay Impression je také...

Kolekce Taralay Impression

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.