Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-linoleum-by-gerflor

Linoleum By Gerflor

Ve společnosti Gerflor věříme, že architektura má moc zkvalitňovat naše životy. Vzhledem k tomu, že příroda je naším největším zdrojem inspirace, nabízí kolekce Linoleum DLW architektům sadu 159 přírodních inspirativních barev tak, aby uspokojila jejich tvořivost a brala ohled na životní prostředí.

Product

Historická značka linolea

Skupina Gerflor začala linoleum DLW, materiál, který v roce 1863 vytvořil Sir Frederick Walton, používat v roce 2018. Tato revoluční podlaha vyráběná v německé továrně v Delmenhorstu od roku 1882, si získala srdce těch největších architektů.

Gabriela von Seidla v roce 1913, Miese van der Rohea a Gropiua v roce 1928, Corbusiera v roce 1958, Jeana Nouvela v roce 1992, Herzoga a Demeurona v roce 2008: linoleum DLW prochází napříč érami a styly!

gerflor-usine-DLW

Linoleum značky Gerflor – velice výkonný výrobek

Linoleum DLW, které se vyrábí v Německu od roku 1882, přijali za své ti největší z architektů již více jak století.

A to z tohoto důvodu: je výkonné, přirozené a k dispozici ve skvělé nabídce dezénů a barev, takže se tento výrobek přizpůsobí i těm nejnáročnějším projektům!

Více informací
gerflor-product-image-linoleum.jpg

Linoleum DLW, přirozeně odolné

Linoleum, které se skládá z 98 % přírodních, biologických nebo minerálních materiálů, je naše nejekologičtější podlaha! Také začlenění materiálů, které jsou recyklované a/nebo 100% recyklovatelné, přímo spadá do přístupu oběhového hospodářství.

Linoleum a životní prostředí
sustainable-lino.jpg

Neocare: naše revoluční povrchová úprava

Povrchová ochrana Neocare, vyvinutá exkluzivně pro linolea DLW, se vyznačuje výjimečnými technickými parametry, a zároveň je šetrná vůči životnímu prostředí, neboť neobsahuje rozpouštědla.

Seznamte se s exkluzivní povrchovou úpravou Neocare
gerflor-neocare-bloc-3-lino
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.