Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-cares-home

Podlahové krytiny do pečovatelských domů

Aby společnost Gerflor zajistila bezpečné a příjemné prostředí pro starší osoby a opatrovníky, navrhla efektivní produkty se snadnou údržbou pro personál.

Sortiment našich produktů se navíc rychle a snadno pokládá, aniž by došlo k narušení každodenního života obyvatel, a to dokonce i v rušném prostředí.

Spojení komfortu a bezpečí pro obyvatele

Jako specialisté na zdravotně-sociální produkty nabízíme širokou škálu podlahových a nástěnných krytin a doplňků pro domovy pro závislé starší osoby, které usnadňují život v těchto zařízeních.

Sortiment našich produktů charakterizuje:

  • Design díky množství vzorů a barev, které jsou vhodné pro všechny typy onemocnění. Prostřednictvím naší návrhové služby také nabízíme možnost individualizace podlahových krytin.
gerflor-sub-segment-cares-home-bloc-1

Přečtěte si více o našich dalších odborných znalostech v oblasti zdravotnictví

Gerflor a životní prostředí
we care / we act

Týmy společnosti Gerflor vždy staví do centra svých zájmů zákazníky a životní prostředí.
Naše podlahové krytiny, nástěnné produkty a dokončovací prvky jsou navrženy tak, aby vydržely co nejdéle, usnadňovaly život uživatelům a chránily jejich zdraví. Jejich design a životnost také respektují naši planetu.

Naše závazky životnímu prostředí
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.