Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
rs62610_generique_douche_bamboolotus_linen_horizontal_web-lpr.jpg

Sprchové systémy Gerflor

Systémy Tarasafe a Taradouche Hybride značky Gerflor nabízejí záruku bezpečnosti díky protiskluzovým podlahám. Byly rovněž navrženy, aby ve sprše zajišťovaly dokonalou těsnost a ladný soulad mezi podlahou a stěnou.

 

Tyto systémy splňují normu v oblasti přístupnosti tím, že zajišťují přístup všem v různých místnostech veřejných zařízení.

Systém Tarasafe

Systém Taradouche nabízí dokonale hygienické a bezpečné řešení pro sprchy v nemocnicích, domovech důchodců, domovech s pečovatelskou službou…

Nabídka podlah a stěn, které vzájemně ladí, umožňuje vytvářet srdečnou a nadčasovou atmosféru.

Příslušenství usnadňují pokládku a systém je zcela utěsněný.

rs62612_generique_douche_detail_bamboo_lotus_linen_esterel-scr.jpg

Hybridní sprchový systém

Toto hybridní řešení umožňuje kombinovat podlahy a sprchy z PVC značky Gerflor: Elegance SD, Tarasafe SD a Taralay Ultra Plus SD.

Jedná se o jediné a jedinečné řešení, které potvrdila organizace CSTB (ATex č. 2687.V2)

gerflor-slider-taradouche-hybride_1.jpg
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.