Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-new-website-header

Nové webové stránky, které jsou blíže vašim očekáváním a potřebám

Naše nové webové stránky jsme přehodnotili společně s vámi a přepracovali pro vás!  Tyto nové stránky, skutečný nástroj našich vztahů, je tu, aby vám byly průvodcem při úspěšném zvládání vašich projektů a aby vám šetřily čas.

Lepší zážitek z procházení

Pomocí nového, moderního a vytříbeného designu jsme se vám snažili zprostředkovat skutečné pohodlí při navigování a předkládat vám naše řešení prostřednictvím inspirativního objevování.

new-website-1.jpg
Veškeré informace jsou přístupné několika kliknutími

Vyhledávání toho správného výrobku a barev vhodných pro váš projekt představuje jednu z hlavních funkcí našich webových stránek. Rovněž jsme nasadili veškeré naše úsilí k tomu, abychom optimalizovali přístup k výrobkům a související dokumentaci.

Technické listy, návody na instalaci, certifikáty... nyní můžete veškerý tento obsah přidat ke svým „oblíbeným“, abyste jej příště snadno našli.

Abychom vám ušetřili čas, v každé fázi našeho vztahu.

new-website-2.jpg
Abychom vám pomohli najít takové řešení Gerflor, které je váš projekt nejlepší

Renovace nemocnice, stavba koleje, optimalizace cesty do prodejny nebo modernizace průmyslového zóny: tyto projekty se vzájemně velmi liší a každá oblast působnosti vyžaduje konkrétní odbornou znalost.

Společnost Gerflor vypracovala bohaté odborné znalosti podle oblasti působnosti a nové webové stránky vám při tom pomohou pochopit specifická řešení, dostupná pro každou odbornou znalost.

Abychom vám vysvětlili a reagovali na vaše specifické potřeby, know-how společnosti Gerflor.

new-website-3.jpg
Už nehledejte náš návrhář podlah a stěn. Použijte jej!

Interior Designer je náš simulační nástroj, která vám umožňuje situační prohlížení našich výrobků. Je přímo součástí stránek našeho nového webu, takže vás bude doprovázet během celého vašeho navigování, aby vám pomohl zobrazit výsledek.

Načtěte si fotografii vaší kanceláře či vašeho prodejního místa přímo ze svého mobilního telefonu, výsledek uvidíte už s novou podlahou Gerflor.

Abychom vám usnadnili projektování, Gerflor je k vašim službám.

new-website-4.jpg
Uskutečňujte své projekty, dotkněte se našich výrobků

Ze všech stránek výrobků máte možnost snadno zjistit polohu prodejců výrobků Gerflor ve svém okolí.

Naši distributoři Vám poradí a umožní Vám si uvědomit finální vzhled vašeho projektu. A pokud máte další otázky, naši odborníci vám jsou k dispozici.

Pomáháme vdechnout život vašim projektům.

new-website-5.jpg
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.