Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-sport-indoor

Sportovní podlahové krytiny pro vnitřní sporty

Jako dlouholetý hráč na trhu podlahových krytin vyvinula společnost Gerflor produkty vhodné pro všechny sporty a pro všechny, kteří sportují. Naše řada Taraflex, která je speciálně navržena pro tělocvičny, umožňuje vynikající sportovní výkony a zároveň zajišťuje dobrou úroveň bezpečnosti pro všechny typy sportovců.

Usnadňujeme všechny sportovní aktivity

V pondělí hostí házenkáře, v úterý gymnastky a ve středu hráče basketbalu: podlahy v tělocvičně musí splňovat požadavky různých sportů a lidí. Naše podlahová krytina, která je speciálně navržená pro tělocvičny, je vhodná pro všechny sportovní výzvy:

  • Vysoce efektivní pro různé sporty: dobrá návratnost energie, rovnováha mezi skluzem a přilnavostí, lepší odskok míče
  • Bezpečnost a ochrana pro všechny sportovce, od dětí až po starší sportovce: prevence úrazů a snížení rizika bezprostředních zranění při pádu, skoku nebo uklouznutí na podlaze 
  • Podlahy s dlouhou životností: 12letá záruka na sportovní podlahy Taraflex
gerflor-sub-segment-sport-indoor-bloc-1

Zjistěte více o našich produktech podle oblastí jejich využití

Gerflor a životní prostředí
we care / we act

Týmy společnosti Gerflor vždy staví do centra svých zájmů zákazníky a životní prostředí.
Naše podlahové krytiny, nástěnné produkty a dokončovací prvky jsou navrženy tak, aby vydržely co nejdéle, usnadňovaly život uživatelům a chránily jejich zdraví. Jejich design a životnost také respektují naši planetu.

Naše závazky životnímu prostředí
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.