Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
gerflor-header-sub-segment-department-store

Prodejny a specializované obchodní domy: inovativní a odolné podlahové krytiny z PVC

Pro nepotravinové prodejny navrhla společnost Gerflor sortiment podlahových krytin se snadnou pokládkou, při které není třeba prodejnu zavírat. V řadě našich produktů pro maloobchod se snoubí komfort a design, který upoutá pozornost na vaši značku.

Renovace prodejny za účelem zlepšení zákaznických služeb

Protože zákazník, který se cítí dobře, zůstane v prodejně delší dobu. Sortiment našich podlahových krytin, určených speciálně pro maloobchod, je navržen tak, aby zlepšil atraktivitu prodejen a zároveň usnadnil život zaměstnancům:

  • Snadná pokládka v rušném prostředí a na starou podlahu bez nutnosti zavírat prodejnu 
  • Komfort spojený s tlumením kročejového hluku pro tišší atmosféru
  • Odolnost vůči chůzi a velkému zatížení zajišťuje delší životnost
  • Stylový design luxusních vinylových dílců s velmi realistickým vzorem dřeva na potištěných rolích s možností individualizace designu
gerflor-sub-segment-department-store-bloc-1

Zjistěte více o našich produktech podle oblastí jejich využit

Gerflor a životní prostředí
we care / we act

Týmy společnosti Gerflor vždy staví do centra svých zájmů zákazníky a životní prostředí.
Naše podlahové krytiny, nástěnné produkty a dokončovací prvky jsou navrženy tak, aby vydržely co nejdéle, usnadňovaly život uživatelům a chránily jejich zdraví. Jejich design a životnost také respektují naši planetu.

Naše závazky životnímu prostředí
gerflor-img-environnement.jpg
Gerflor stojí při vás
Služby

Máte nějaké otázky? Potřebujete radu k některému ze svých projektů? Obraťte se na tým společnosti Gerflor, který Vám pomůže s výběrem nejlepšího řešení.

Kontaktujte nás
service

O společnosti Gerflor

Skupina GERFLOR po více než 80 let navrhuje, vyrábí a propaguje inovativní, dekorativní a ekologicky šetrné produkty pro flexibilní podlahové krytiny, linoleum, nástěnné krytiny a doplňky pro přístupnost, bezpečnostní podlahoviny, antistatické podlahoviny od pokládky až po dokončovací práce pro profesionály i jednotlivce.

Sortiment našich produktů splňuje specifické potřeby všech segmentů trhu: komerčních, vzdělávacích, zdravotnických, sportovních (tělocvičny a venkovní areály) i obytných budov. Pro ještě větší inspiraci, komfort, bezpečnost, efektivitu a návratnost investic.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.