ZÁTĚŽOVÉ PODLAHY Designové trendy

 

Design máme v srdci

Ve společnosti Gerflor jsme přesvědčeni, že naše výrobky musí do vašich interiérů přinést nejen harmonii a pohodlí, ale také podnítit vaši inspiraci a osvobodit vaši vlastní kreativitu. To je důvod, proč naše týmy vkládají veškerou svou energii do vývoje nových, jedinečných a moderních designů, které vám pomohou udělat z každého interiéru jedinečné místo.

 

 GERFLOR DESIGN LAB


 

gerflor-photo-design

 

Designová laboratoř společnosti Gerflor, složená z návrhářů, grafiků a koloristů, dešifruje současné trendy v módě, architektuře a designu a předvídá jejich vývoj v následujících letech. Jejich posláním je navrhnout dnes dekory, textury a barvy kolekcí, které ozdobí interiéry zítřka.

 

"Kreativita, se kterou vyvíjíme nové designy, není v Gerfloru náhodná. Je podložena systematickým objevováním nových trendů v oblasti designu, architektury a módy. Každý nový trend je vyjádřen prostřednictvím surových materiálů, které jedinečným způsobem formují budoucí podobu našich kolekcí. Kreativní cesta Gerfloru přesahuje hranice designu podlahy. Zkoumá kontext, ve kterém budou naše produkty žít a fungovat, aby bylo dosaženo holistického porozumění a maximální inspirace."

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director 

 

 

NAŠI DESIGNÉŘI JSOU UZNÁVANÍ PROFESIONÁLOVÉ


Naši návrháři jsou v neustálém kontaktu s designéry a architekty z celého světa. To jim umožňuje pravidelně si vyměňovat a porovnávat analýzy vývoje designových trendů. Vrcholem této živé komunikace jsou Design Days, kde Gerflor každoročně představuje svou vizi trendů a volí ty nejlepší dekory do budoucích kolekcí.

Naše designérské znalosti a kreativita byly odměněny hned několika oceněními. Například naše kolekce vinylových dílců Creation 70 obdržela v roce 2016 Product Design Award od slavné Red Dot Design Award.

 

  • Ocenění
    Inovace, design, vlastnosti …

    Podívejte se, jaká ocenění získaly naše produkty a podlahová řešení

  

TRENDY V DEKOROVÁNÍ PRO ROK 2020


 

 

NAŠE MOŽNOSTI INDIVIDUÁLNÍHO DESIGNU PODLAHY


Toužíte vytvořit jedinečný prostor nebo zdůraznit svou značku? Můžeme vám pomoci pokud jde o design. Využijte naše interaktivní studio nebo nás kontaktujte. 

My Taraflex

Odhalte svoji kreativitu

My Floor

Návrhář podlahy !