Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Nástroje a službyNovinkyNová kolekce HQR a Texline přináší 25 nových designů
02.02.2021

Nová kolekce HQR a Texline přináší 25 nových designů

HQR Texline Nova Kolekce 2021

Trendy letošního roku volají po designech podlah s textilními vzory, s dezénem dřeva, který odráží nejen přírodní textury tohoto oblíbeného materiálu, ale i geometrické vzory či další odstíny barev typické pro skandinávský či námořní styl. Naši designéři pro vás vytvořili 25 nových designů, které zútulní každý interiér.  

Nová designová kolekce je vytvořená pro oblíbenou řadu vinylových podlah v rolích s textilní podložkou HQR a pro řadu Texline, které vynikají svými technickými vlastnostmi – textilní podložkou GFT, kompaktní vyrovnávací vrstvou s protiplísňovou membránou, vnitřní vrstvou ze skelných vláken, nášlapnou vrstvou s povrchovou úpravou.

3D reliéfní strukturu jsme aplikovali i na podlahy z této nové kolekce. Design dřeva je tak patrný nejen na pohled, ale i na dotek. Při výběru nové podlahy doporučujeme využít naši aplikaci interiérový návrhář, do kterého nahrajete fotku vašeho pokoje, vyberete si novou podlahu a ihned dostanete vizualizaci nového vzhledu vašeho pokoje. Na jedné fotografii můžete porovnat více variant podlah, abyste sladili celý interiér.

Katalog celé kolekce HQR a Texline se všemi designy je ke stažení zde.