BYTOVÉ PODLAHY Nástroje a služby / Novinky / AKTUÁLNĚ - Provoz společnosti Gerflor CZ s.r.o. vzhledem ke koronaviru
16.03.2020

AKTUÁLNĚ - Provoz společnosti Gerflor CZ s.r.o. vzhledem ke koronaviru

Customer Service1

Vážení zákazníci,  

v návaznosti na vládní opatření k situaci infekce koronavirem COVID-19 prosím vezměte na vědomí informace k dodávkám zboží ze strany Gerflor CZ s.r.o.:

Výdej a rozvoz zboží z našeho skladu prozatím funguje v daných rozvozových dnech bez omezení v rámci České republiky.

- Dodání zboží na Slovensko je prozatím omezeno zákazem vjezdu malých dodávkových aut do 3,5 t. Z toho důvodu musíme řešit objednávky operativně tak, abychom je byli schopni kumulovat na větší nákladní automobily a následně na Slovensko dopravit. Z toho důvodu prosíme slovenské zákazníky o součinnost a organizaci se zákaznickým servisem.

- Pro koordinaci dodání vaší objednávky prosím kontaktujte telefonicky náš zákaznický servis.  

- Z vaší strany prosíme o zajištění převzetí zboží v místě dodání

Prodejna v Olomouci je uzavřenaosobní odběry ze skladu jsou možné po telefonické domluvě, kde obdržíte veškeré důležité instrukce k vlastní nakládce zboží.

Platby bude možno provádět pouze bezhotovostně. Pro zákazníky, kteří provádí úhradu v hotovosi platí, že objednávky budou expedovány po zaplacení proforma faktury.

- Přestože disponujeme v ČR dostatečnými skladovými zásobami a prozatím není omezen kamionový dovoz zboží z Francie či Německa, je potřeba počítat s možností, že některé dekory nebudou okamžitě k dispozici. Současně v případě zboží na cestě ze zahraničí může dojít ke zpoždění z důvodu rozsáhlých kontrol na hranicích.

Uvedená opatření platí do odvolání. Pokud dojde k dalším omezením ze strany státu, budeme vás průběžně o dalším postupu informovat.

Děkujeme za pochopení

GERFLOR team