Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Nástroje a službyNovinkyČESKÝ PING PONG a GERFLOR
23.03.2021

ČESKÝ PING PONG a GERFLOR

Ping Pong 2

Ve dne 18. 2. 2021 se v Olomouci setkali zástupci výrobce vinylových podlah společnosti Gerflor CZ jednatel Renaud Chevallier Cadell, manažer specifikačního týmu Štěpán Neuwirth a specialista pro sport Robin Peřina a zástupci České asociace stolního tenisu předseda Ing. Zbyněk Špaček a místopředseda Nikolas Endal. Předmětem schůzky bylo potvrzení spolupráce mezi oběma stranami týkající se dodávek sportovních povrchů Taraflex. Prostřednictvím TT Marketing s.r.o. své 100% dceřinné společnosti, bude ČAST nabízet bezkonkureční ceny podlah Taraflex, zejména pro členy ČAST.

Taraflex patří mezi špičkové sportovní podlahy, který zajišťuje komfortní sportovní zážitek a zároveň svým složením chrání sportovce před vznikem zranění. Samozřejmostí jsou i různé barevné varianty těchto povrchů, které rozzáří nejednu sportovní halu.

I v této nelehké době je potřeba nepřestávat věřit v lepší zítřky a podpisem této smlouvy jsme dokázali, že v lepší zítřky věříme a jdeme jim naproti.

 

Kontaktní osobou pro zájemce z řad členů ČAST bude pan Robin Peřina, kterého můžete kontaktovat na e-mailu:robin.perina@gerflor.com , nebo telefonicky na čísle 602543473.