Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Inspirujte se #2: Natureland, kousek přírody u vás doma

 

Inspirujte se #2: Natureland, kousek přírody u vás doma

 

"Kreativita, se kterou vyvíjíme nové designy, není v Gerfloru náhodná. Nejedná se o spontánní událost, právě naopak. Naše kreativita je podložena systematickým objevováním nových trendů v oblasti designu, architektury a módy, které následně spojujeme do inspirativních skupin pro vytvoření nové estetiky. Každý nový trend je vyjádřen prostřednictvím surových materiálů, které jedinečným způsobem formují budoucí podobu našich kolekcí. Kreativní cesta Gerfloru přesahuje hranice designu podlahy. Zkoumá kontext, ve kterém budou naše produkty žít a fungovat. Vnímá širší pojetí obytných prostor, aby bylo dosaženo holistického porozumění a maximální inspirace."

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director

 

 

Sunny Nature Kitchen 

# TEPLO A KLID TRENDU NATURELAND

Příroda čerpá inspiraci z lesů a moří na severu a především z jednoduchosti přírody. Tváří v tvář extrémní urbanizaci je nezbytné znovu se spojit s naším původem: velkorysá, nedisciplinovaná a divoká příroda; zdroj šťastného, jednoduchého a barevného prostředí. Tento dekorační trend je plný zeleně, čerstvého vzduchu a slunce. Je jako dům, který otevírá své dveře a zve nás. Vytváří prostor pro snění v kousku zahrady, na balkoně či terase, při procházce v parku. Je to cesta k našim kořenům, která nám umožňuje relaxovat doma. Jaký je ústřední materiál tohoto trendu? DŘEVO - na podlaze, v nábytku a předmětech. Jeho přirozená struktura se ráda pojí s dalšími ušlechtilými materiály, jako je kůže, měď, mramor a kov, prostřednictvím dekorativních předmětů a osvětlení. Vytváří tak jemné a elegantní kontrasty pro klidnou atmosféru.

 

Cleveland Nature Bathroom

 

# VZORY, BARVY, MATERIÁLY

Příroda dělá z vašeho interiéru oázu, která vás skryje před ruchem života ve městě. Nepoužívá „transformované“ materiály, jako jsou plasty, ani světlé a křiklavé barvy. Lehké a přírodní dřevo, hladký nábytek, lazurované stoly, židle s oblými a zakřivenými liniemi, měkké a pohodlné tkaniny: polštáře, pohovky, tlusté koberce, pleteniny ... Každý prvek dekorace hraje svou jemností, aby vklouzl do našich životů jako pohlazení pro naše oči, unavené vnějším zmatkem.

Půlnoční slunce. Vrcholem tohoto trendu je světlo. Nechte ho volně procházet prostorem díky otevřeným příčkám a nábytku bez dveří, nechte ho odrážet na stěnách, které si půjčují barvy oblohy a země: bílá, světle šedá, bledě modrá, lesní zelená ...  Dýchej, jsi doma.

 

OKEM DESIGNÉRA

Designy Baita a Linley z naší kolekce Virtuo jsou nejvýraznějšími reprezentanty tohoto trendu: silné a syrové dekory, které působí dojmem neupravovaného materiálu. Přírodní dřevo, na dotek hladké, příjemné na pohled, působící vzdušným dojmem. Ultra matný povrch ještě vylepšuje syrový a přirozený vzhled dekorů připravených také ve formátech XL. Dýchejte, jste ve Skandiávii, obklopeni staletými lesy, vřesy a divokými řekami. Jak říká Gino Venturelli, „obavy týkající se životního prostředí, ekologická odpovědnost a přebytek odpadků daly vzniknout novým předmětům, které vytvořili zruční řemeslníci a návrháři. Nic se neztratí, všechno může získat nový život!“

 

# NAŠE RADA: MYSLI ZELENĚ 

Trend Natureland je inspirován přírodou, proto vybízí ke kombinování přírodních materiálů. Velké pohovky, ratanová křesla, polštáře v odstínech žluté, zelené a modré ... Čím ještě doplnit tuto kompozici? Zelené rostliny učiní celek ještě klidnějším. Celkový dojem bude svěží plný nově objeveného klidu. Trend Natureland je plný stále zelených rostlin jako dekorace!

 

RS61966 Shooting Virtuo Baita Medium RevuNS Copie

 

# KRÁSA V INTERIÉRU

V této místnosti není žádný zbytečný nábytek, pouze lesní zelenou vytvořená rohová základna jako noční stolek, ve stejné barvě jako jedna ze stěn. Příroda symbolicky obepíná postel: ložnice se svou příjemnou strukturou je zelené prostředí. Také polštáře v bavlněných potazích na posteli ze světlého dřeva, s jasně žlutým plátěným přehozem, aby ráno přineslo slunce a dobrou náladu. Zdi jsou holé a předměty jsou rafinované, sladká a smyslná malba nás vybízí k zdřímnutí.

 

Virtuo Land Oak Gold

Gerflor, the choice of sustainability

  • Our Clic products are 100% recyclable and made of 55 % of recycled materials.
  • 100% of our post manufacturing waste is recycled and incorporated back into new production.
  • Our post consumer recycling process, Second life, enables us to collect 1500t of shavings per year.
  • All our products are flooscore certified, warranty of very low VOC emissions, for the best indoor quality for your home.