Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Inspirujte se #1: Folk, design inspirovaný tradicemi a životem v přírodě

 

Inspirujte se #1: Folk, design inspirovaný tradicemi a životem v přírodě

"Kreativita, se kterou vyvíjíme nové designy, není v Gerfloru náhodná. Nejedná se o spontánní událost, právě naopak. Naše kreativita je podložena systematickým objevováním nových trendů v oblasti designu, architektury a módy, které následně spojujeme do inspirativních skupin pro vytvoření nové estetiky. Každý nový trend je vyjádřen prostřednictvím surových materiálů, které jedinečným způsobem formují budoucí podobu našich kolekcí. Kreativní cesta Gerfloru přesahuje hranice designu podlahy. Zkoumá kontext, ve kterém budou naše produkty žít a fungovat. Vnímá širší pojetí obytných prostor, aby bylo dosaženo holistického porozumění a maximální inspirace."

Gino Venturelli, Gerflor Artistic Director 

 

Pecan Livingroom3 Bandeau

Dekor Ranch, Kolekce vinylových dílců Creation

#FOLK, CHUŤ DOBRODRUŽSTVÍ

FOLK je inspirován divokým životem, primitivními motivy, řemesly, zručností předků, kteří žili ve spojení s Matkou Zemí.

Máte zvědavou mysl, toužící po objevech a dobrodružstvích, duši toužící objevit „skutečný život“, vracející se ke kořenům? Pak je tento trend bezpochyby váš! Snažíte se neustále poznávat nové přátele i sebe a bohatstvím jsou pro vás nové vzpomínky ... Dekorativní trend FOLK čerpá inspiraci z lidového folklóru, kultur předků a starověkých civilizací.

 

 

Harbor Blue Web 1200x650

Dekor Harbor Blue, Kolekce Senso


# VZORY, BARVY, MATERIÁLY

FOLK. Trend, který se nám líbí, protože je jasný, plný života a barev: plný bohémského a přátelského ducha, který mísí tradici i modernu. Kombinuje předměty tradiční výroby a doplňujeme je přírodními materiály prověřenými časem. Dřevo, kámen, kůže, přírodní vlákna, keramika, tkaniny přispívají k tomu, aby do vašeho domova přinesly další duši / další rozměr / další zkušenost. Harmonická směsice, která se neustále vyvíjí podle vašich cest a objevů.

HRA VZORŮ. Trend je charakteristický mixováním. Ve vašem obývacím pokoji se pojí staré patinované dřevo s brilancí hedvábného sametu, rustikální výplet v přirozeném dialogu se zlatými prvky.

OKEM DESIGNÉRA

Pro představení tohoto trendu si náš umělecký ředitel Gino Venturelli vybral decor Crepato Clear z kolekce Virtuo a dekor Harbor Blue z kolekce Senso Premium Clic. Vzory jsou v souladu s lidovým a bohémským duchem, dekory dřeva jsou typické surovým vzhledem s prvky stárnutí a ošuntělosti. „Kombinujte ! Dekory trendu FOLK jsou zvětralé časem. Nabízejí kontrast dokonale moderního prostředí současných interiérů a hry s abstraktními a grafickými vzory porušující veškerá pravidla."

 

 

# DOPORUČUJEME: MIXUJTE

Tento trend je tvořen kontrasty: pokud chcete, aby působil autenticky, musíte SE ODVÁŽIT! Kombinujte klasický nábytek s fantasy doplňky pro svěží obývací pokoj nebo ložnici. Moderní design rovné pohovky, zaoblení polstrovaného útulného křesla, jednoduchost konferenčního stolku obklopeného mosazí ... Dominantní části musí mít nadčasové linie. Spárujte je s doplňky jako jsou příborník asijské výroby nebo berberská keramika, a vytvořte tak jedinečnou atmosféru.

Rozdělte prostor podlahou: Spojte klasický rustiální dekor Virtuo Baita Blond v obývacím pokoji s dílci Senso Provence Blue v kuchyni. Vytvoříte přirozené rozdělení mezi těmito různými prostory.

 

RS33157 Linley Living Room

 
# KRÁSA V INTERIÉRU

Náš design Virtuo Crepato Clear skvěle podtrhuje tento moderní a přehledný interiér, který díky němu získává lidový i bohémský rozměr. Na podlahu vnáší teplo a charakter, svým designem dává střízlivému a modernímu interiéru osobnost a jas. Oko se zaměří na příjemnou výzdobu na zdi a živé rostliny v kovových květináčích.

 Rs32615 Crepato Clear Office 3

Dekor Crepato Clear, Kolekce Virtuo