Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Inspirujte se #5 : Materico - na počátku byly minerály

 

Inspirujte se #5 : Materico - na počátku byly minerály

    

„V Gerflor se kreativita neděje náhodou. Není ani intuitivní nebo spontánní. Kreativita je jako rostlina, kterou metodicky a trpělivě pěstujeme a krmíme každý den. Cestujeme po celém světě a hledáme nejnovější trendy v módě, designu a architektuře. Po návratu z našich cest stavíme náladové nástěnky s množstvím stylů, barev a materiálů, které slouží jako nekonečný zdroj inspirace pro vytvoření nových produktů. Představují jednu z klíčových surovin pro naše budoucí kolekce. Jsou mízou, která živí identitu naší značky a pohání Gerflor k neustálému vývoji rostoucího počtu jedinečných a inovativních produktů.“

Gino Venturelli, Umělecký ředitel Gerflor

 

 

 

 4 1

    

#TREND

Nový trend Maternico je nekonečným zdrojem inspirace. Představuje nové materiály, které promění naše domácí interiéry. Žula, teraco, beton… Rok 2021 je rokem, kdy tyto materiály začaly pronikat do našich útulných interiérů svými zemitými barvami připomínající jižní Evropu.

 

Vzhledem k tomu, že se naše domovy v posledních letech stále více stávají útočištěm klidu, tyto organicky vyhlížející podlahové krytiny zvýrazňují charakter domova díky kombinaci materiálů a zároveň umožňují každému vyjádřit svou osobnost.

 

 

  4 5

 

   

#BARVY A MATERIÁLY

Tento trend zdůrazňuje organické, osobní a intenzivní barvy.

Terakotová barva je ideální pro zvýraznění charakteru místnosti. Chcete-li vytvořit skutečnou atmosféru Materico, jednoduše vymalujte stěnu touto barvou. Zlaté cákance zachytí a rozptýlí světlo.

 

 

 4 6        Capture materico           

CONFETTI BEIGE, TEXLINE

                                  

 

 

OKEM DESIGNÉRA

„Téma Materico často čerpá z geometrických tvarů a barev retro stylu, ale jde mnohem dál tím, že očišťuje prostory od jakékoli sofistikovanosti. Pruhovaný nedokončený beton, omítka, cihlové zdi, terakota a roztavený čedič… kontrastní textury a barvy, průhlednost a neprůhlednost, stíny a světlo.“

 

#Gerflor home interiors

 

        Materico44

TERRAZINO BEIGE, TEXLINE

 

 

Vyzkoušejte naše podlahy ve vašich domovech, Klikněte zde!