Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Inspirujte se #3: Timber Camp - objetí přírody

Inspirujte se #3 : Timber Camp - objetí přírody

 

„V Gerflor se kreativita neděje náhodou. Není ani intuitivní nebo spontánní. Kreativita je jako rostlina, kterou metodicky a trpělivě pěstujeme a krmíme každý den. Cestujeme po celém světě a hledáme nejnovější trendy v módě, designu a architektuře. Po návratu z našich cest stavíme náladové nástěnky s množstvím stylů, barev a materiálů, které slouží jako nekonečný zdroj inspirace pro vytvoření nových produktů. Představují jednu z klíčových surovin pro naše budoucí kolekce. Jsou mízou, která živí identitu naší značky a pohání Gerflor k neustálému vývoji rostoucího počtu jedinečných a inovativních produktů.“

Gino Venturelli, Umělecký ředitel Gerflor

 

 

 5 4

 

#TREND

Timber Camp je o umění vnést moderno do vintage stylu a zároveň kombinovat různé materiály. Stejně jako ve skutečné továrně pokrývají doplňky a povrchové úpravy tři hlavní katergorie: Dřevo, Kůže a Beton. 

 

Sundejte květinové závěsy, ukliďte vonné svíčky a pastelové potisky. Industriální styl prosazuje čisté linie, náznaky kovu a poutavé předměty.

Místnost s velkými odhalenými trámy na stropě nebo stěnách je ideálním místem pro vytvoření průmyslového vzhledu. Do nosníků můžete například zašroubovat šrouby. Trhy se starožitnostmi jsou navíc ideálním místem pro skryté drahokamy. K dipozici jsou železné stoličky, kovové a dřevěné věšáky na kabáty a další příslušenství pro snadné vytvoření vašeho vlastního stylu.

 

 5 7

 

#BARVY A MATERIÁL

Teplé a neutrální barvy jsou obecně nejlepší volbou pro velké a otevřené interiéry s industriálním nádechem. Tyto barvy pomohou přinést teplý vizuální dotek do místnosti, která by jinak mohla být přemožena studeným vzhledem kovových trubek a potrubí. Efektivní výsledek mohou přinést i různé odstíny šedé.

Dřevo a beton jsou skvělou volbou pro skutečné ztělesnění designu Timber Camp.

 

 

  5 2

SENSO COLLECTION, AUTHENTIC BLOND

 

 

 

 

Vyzkoušejte naše podlahy ve vašich domovech, Klikněte zde!