Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Inspirujte se #2: Tropical - poeticky osvěžující oáza

Inspirujte se #2: Tropical - poeticky osvěžující oáza

 

„V Gerflor se kreativita neděje náhodou. Není ani intuitivní nebo spontánní. Kreativita je jako rostlina, kterou metodicky a trpělivě pěstujeme a krmíme každý den. Cestujeme po celém světě a hledáme nejnovější trendy v módě, designu a architektuře. Po návratu z našich cest stavíme náladové nástěnky s množstvím stylů, barev a materiálů, které slouží jako nekonečný zdroj inspirace pro vytvoření nových produktů. Představují jednu z klíčových surovin pro naše budoucí kolekce. Jsou mízou, která živí identitu naší značky a pohání Gerflor k neustálému vývoji rostoucího počtu jedinečných a inovativních produktů.“

Gino Venturelli, Umělecký ředitel Gerflor

 

 

 1 7

 

#TREND

Rostlinami inspirovaný trend zažívá velký návrat a jeho přírodní materiály a barevné potisky se vkrádají do našich interiérů. Témata džungle se stěhují do našich domovů a přinášejí stylový nádech svým originálním designem a atmosférou jako z dovolené.

 

Article 1 photo numéro 9

 

#BARVY A MATERIÁLY

Tento typ nástěnných dekorací se dokonale hodí k bílé barvě a zlatým doplňkům, které vytváří stylový trendový design. Kombinace s přírodními materiály, včetně dřeva, proti a ratanu, lze také použít k vytvoření bohémské atmosféry s vysokým faktorem dobrého pocitu.

 

 1111 

 

Umělecká díla s motivy listů také zanechávají svou stopu a lze je snadno přenést do moderního interiéru. Pokud byste tento trend bytového designu raději začlenili do malých drobností, umělecká díla jsou ideálním místem. Dokážou vdechnout našemu domácímu prostředí letní atmosféru, aniž byste museli měnit textilie a látky. Vrhněte se na obrazy s tropickým nádechem nebo na malé předměty, jako jsou třeba podnosy. Chcete-li posunout světelnou atmosféru na další úroveň, přidejte tropickou rostlinu, která interiér rozzáří.

 

 

OKEM DESIGNÉRA

Naše podlahy se dokonale hodí do domácích interiérů s přirozeným, květinovým a spontánním dojmem. Jejich design prosvětluje místnost a pomáhá obnovit naši vnitřní rovnováhu. Zároveň navozují pocit pohody a radosti, což jsou důležité a dokonce základní hodnoty.

Vyzkoušejte naše podlahy ve vašich domovech, Klikněte zde!