Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
BYTOVÉ PODLAHY Inspirujte se #1: The Blue - barva klidu

 

Inspirujte se #1: The Blue – barva klidu

„V Gerflor se kreativita neděje náhodou. Není ani intuitivní nebo spontánní. Kreativita je jako rostlina, kterou metodicky a trpělivě pěstujeme a krmíme každý den. Cestujeme po celém světě a hledáme nejnovější trendy v módě, designu a architektuře. Po návratu z našich cest stavíme náladové nástěnky s množstvím stylů, barev a materiálů, které slouží jako nekonečný zdroj inspirace pro vytvoření nových produktů. Představují jednu z klíčových surovin pro naše budoucí kolekce. Jsou mízou, která živí identitu naší značky a pohání Gerflor k neustálému vývoji rostoucího počtu jedinečných a inovativních produktů.“

Gino Venturelli, Umělecký ředitel Gerflor

 

 

 DEEPBLUE2
SHALE DARK  

 

#TREND

Modrá je stejně okouzlující jako uklidňující, s nekonečným výběrem tónů schopných odrážet naši představivost. Pro svou elegantní a čistou barvu byla modrá považována starými Egypťany za barvu bohů. Jeho různé odstíny jsou neuvěřitelně jemné a mohou snadno změnit náladu v místnosti podle světla.

 

 

 2 6
TIMBER CLEAR, COLLECTION HQR

  

 

#BARVY A MATERIÁLY

Modrá má bezpočet odstínů a dokáže vnést vznešený nádech do moderních interiérů. Tato barva vykouzlí obraz střech domů na Santorini, kde skvěle ladí s jiskřivě bílou. Když je modrá okořeněná nádechem okrové nebo hořčicové žluté, může vnést do domácího interiéru úžasný rozměr.

 

 

Capture Deep    2 4

                                             TEXLINE HQR, NOMA KOLA                           SENSO CLIC PREMIUM, SHALE BEIGE

 

 

 

 

OKEM DESIGNÉRA

„Modrá má veškerou eleganci obleku na míru. Modrá je hypnotická barva umělce Yves Kleina, zářivě modré neonové nápisy, nadčasová sofistikovanost tyrkysové barvy použité na porcelánu Wedgwood, univerzální krása modré ve vzorech od textilního návrháře Williama Morrise, zdokonalení přírodního barevného indiga nebo azurové modři ve čtyřbarevném procesu tisku.

 

 

 
 
 2 5
 SENSO PREMIUM CLIC, CLEVELAND GREY

 

 

 

Vyzkoušejte naše podlahy ve vašich domovech, Klikněte zde!