Vybrané dokumenty

Přijímejte přímo e-mailem všechny dokumenty vybrané během procházení.

0
Váš výběr dokumentů
ZÁTĚŽOVÉ PODLAHY O společnosti Gerflor

"VÍCE O GERFLORU"

JSME LEADER V PODLAHOVÝCH ŘEŠENÍCH

Gerflor je uznávaným odborníkem a světovým lídrem v podlahových řešeních. Skupina vytváří, vyrábí a prodává inovativní, designová, ekologicky přátelská řešení v segmentu podlah a příslušeniství navržená pro potřeby zákazníka. Jako přední výrobce vinylových podlah jsme zastoupeni ve více než 100 zemích světa, Gerflor neustále rozvíjí své aktivity na nových trzích.

 

ODPOVĚDNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Gerflor se pyšní tím, že je ekologicky zodpovědným výrobcem podlah. Všechny výrobní provozy společnosti Gerflor jsou certifikovány podle ISO 14001. Stanovili jsme nejvyšší cíle, pokud jde o kvalitu životního prostředí. Gerflor používá recyklované materiály ve všech svých výrobcích. Naše nová generace výrobků pro volnou pokládku snižuje potřebu používání lepidla a usnadňuje tak jejich další využití a recyklaci na konci životnosti výrobku. Kromě toho jsou naše produkty snadno udržovány po celý život a splňují podmínky v rámci mnoha mezinárodně akreditovaných Green Building systémů.

 

JSME PROFESIONÁLOVÉ

Naše hlavní síla vychází ze specializace ve čtyřech klíčových oblastech:
• Architektura
• Dekorace
• Sport
• Technická řešení
To, co nás činí jedinečným a silným, spočívá v kombinaci těchto kompetencí.

 

ZKUŠENÝ TÝM

Naším nejcennějším zdrojem jsou naši lidé. Jejich angažovanost a nadšení pro úspěch našich zákazníků jsou naším hlavním přínosem. Zaměstnanci společnosti Gerflor jsou podstatnou součástí zkušenosti značky Gerflor. Řídí se osvědčenými a často připomínanými klíčovými hodnotami, které zdůrazňují podnikateský duch, přátelský přístup, respekt, smysl pro partnerství a odpovědnost.

 

VÁŠEŇ PRO ÚSPĚCH NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Naše značka je naším slibem a roste prostřednictvím pozitivních zkušeností se zainteresovanými stranami, zejména s našimi zákazníky a našimi zaměstnanci po celém světě. Potvrzuje každodenní slib předvídat a uspokojovat specifické potřeby uživatelů, architektů, specifikátorů, podlahářů a distributorů. Zavazuje nás také k dosažení maximální kvality a konkurenceschopnosti s cílem zajistit úspěch našich zákazníků ve všech jejich projektech.